David Ward -Hunt Cup
Black Lion Leisure Centre 4th & 5th Nov 2006


Junior Female TRA
1 Gemma Proud / Apollo GB*
2 Katie Dunn / Apollo GB*
3 Maya Rockett / Apollo GB*
4 Emily Steen / Birkenhead GB*
5 Hanna Moses / Birkenhead GB*
6 Laura Clark / Birkenhead GB*
7 Sarah Littler / Birkenhead GB*
8 Gemma Philip / Brentwood GB
9 Natasha Holme / Brentwood GB
10 Adele Gerry / Central Galaxy GB
11 Eleanor Clark / Central Galaxy GB
12 Abi Greaves / City of Liverpool GB
13 Natasha Short / City of Liverpool GB
14 Emma Smith / City of Liverpool GB*
15 Nicole Short / City of Liverpool GB*
16 Sophie Singleton / City of Liverpool GB*
17 Zoe Brooks / City of Liverpool GB*
18 Dawn Pickavance / City of Salford GB A
19 Emma Scanlon / City of Salford GB A
20 Laura Ahmet / City of Salford GB A
21 Sasha Carter / City of Salford GB A
22 Cassie Waring / City of Salford GB B
23 Courtney Warne / City of Salford GB B
24 Sophie Thompson / City of Salford GB B
25 Melanie Stegman / Cleton Sports NL
26 Yentl Van Orshaegen / Corpus Sanum Herentals BEL
27 Jessica Smith / First Flight GB
28 Amberley Self / Harlington Hawks GB*
29 Claire Bristow / Harlington Hawks GB*
30 Nicola Bristow / Harlington Hawks GB*
31 Emma Fair / Jumpers GB
32 Georgina Varley / Jumpers GB
33 Cassandra Weitz / Kingston Academy GB
34 Elise Gibbins / Kingston Academy GB*
35 Emma Britton / Kingston Academy GB*
36 Kate Bramall / Kingston Academy GB*
37 Nicola Britton / Kingston Academy GB*
38 Billie Murphy / Kingston Kites GB*
39 Laura Wright / Kingston Kites GB*
40 Sophie Myers / Kingston Kites GB*
41 Krysta Palmer / Legacy T&T USA
42 Laura Cowling / Nova GB
43 Claire Stapenhill / Olga GB A
44 Katy Ianson / Olga GB A
45 Rebecca Finch / Olga GB A
46 Sian Meldrum / Olga GB A
47 Jackie Fisher / Olga GB B
48 Kayleigh Ward-Bailey / Olga GB B
49 Kimberly Stickland / Olga GB B
50 Anouschka Boons / Palfit Paal BEL*
51 Kelly Janssens / Palfit Paal BEL*
52 Amy Ross / Phoenix Flyers GB
53 Chloe Summerill / Phoenix Flyers GB
54 Catryn Williams / Red Kites GB
55 Danielle Morris / Red Kites GB
56 Lauren Jones / Richards TC GB
57 Lisa Withey / Richards TC GB
58 Melissa Bailey / Ringwood & Bournemouth GB
59 Alex Luxford / Rock Steady Crew GB*
60 Becki Field / Rock Steady Crew GB*
61 Ellie Luxford / Rock Steady Crew GB*
62 Rosie Smith / Rock Steady Crew GB*
63 Annabel Sanders / Rust-Roest BEL*
64 Daphne Merlevede / Rust-Roest BEL*
65 Stacey Zeebroek / Rust-Roest BEL*
66 Sophie Burr / Skydivers GB
67 Natalie Golding / Southampton GB
68 Samantha House / Southampton GB
69 Emily Mulchay / Spirals GB*
70 Megan Lillington / Spirals GB*
71 Tara Lillington / Spirals GB*
72 Hanne Vandenbroucke / Sportac 86 Deinze BEL*
73 Stefanie De Paepe / Sportac 86 Deinze BEL*
74 Yentl Verleysen / Sportac 86 Deinze BEL*
75 Flore Timmerman / Sterk En Lenig BEL A
76 Jozefien Vanhaeren / Sterk En Lenig BEL A
77 Justine Brodelet / Sterk En Lenig BEL A
78 Ottilie Schelstraete / Sterk En Lenig BEL A
79 Alisa Vandenheule / Sterk En Lenig BEL B
80 Evelyne Dobbelaere / Sterk En Lenig BEL B
81 Josefien Waeytens / Sterk En Lenig BEL B
82 Sara Toch / Sterk En Lenig BEL B
83 Zita Frydrychova / TJ Lokomotiva Liberec CZE
84 Charlie Kydd / Tolworth GB
85 Grace Thomson / Tolworth GB
86 Lore Surmont / Trampo's Ingelmunster BEL
87 Shana Wullaert / Trampo's Ingelmunster BEL
88 Emily Frost / UC SWE
89 Catherine Peake / Wales
90 Charlotte O'Leary / Wales
91 Natalie Gingell / Wales*
92 Rachael Yeates / Wales*
93 Sophie Lewis / Wales*
94 Zara Hall / Wales*

06/11/2006
Exported from Swescore by British Trampolining
Visit Swescore's homepage.